CTS1F-821J
CTS1F-821J Central Technologies
cts1f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 820UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.260" L (2.80mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 34Ohm Max
Q @ Freq: 60 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 4.2MHz
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 72 mA
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 820UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.260" L (2.80mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 34Ohm Max, Q @ Freq: 60 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 4.2MHz, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 820 µH, Current Rating (Amps): 72 mA.