CTS1F-8R2K
CTS1F-8R2K Central Technologies
cts1f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 8.2UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.260" L (2.80mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.96Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 59MHz
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 302 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8.2UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.260" L (2.80mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.96Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 59MHz, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 302 mA.