CTS2F-102J
CTS2F-102J Central Technologies
cts2f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH AXL OLDEDSHIELD INDUCTR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.331" L (3.30mm x 8.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 52Ohm Max
Q @ Freq: 49 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 4.8MHz
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 80 mA
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH AXL OLDEDSHIELD INDUCTR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.331" L (3.30mm x 8.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 52Ohm Max, Q @ Freq: 49 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 4.8MHz, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 80 mA.