CTS2F-182J
CTS2F-182J Central Technologies
cts2f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1800UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.331" L (3.30mm x 8.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 33Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 2.6MHz
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 1.8 mH
Current Rating (Amps): 84 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1800UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.331" L (3.30mm x 8.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 33Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 2.6MHz, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 1.8 mH, Current Rating (Amps): 84 mA.