CTS2F-471J
CTS2F-471J Central Technologies
cts2f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 470UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.331" L (3.30mm x 8.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 32.2Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 6.8MHz
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 470UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.331" L (3.30mm x 8.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 32.2Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 6.8MHz, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 100 mA.