CTS2F-472K
CTS2F-472K Central Technologies
cts2f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4700UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.331" L (3.30mm x 8.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 86.2Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 1.8MHz
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 52.5 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4700UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.331" L (3.30mm x 8.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 86.2Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 1.8MHz, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 52.5 mA.