CTS3F-102K
CTS3F-102K Central Technologies
cts3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH AXIAL SHIELDD INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 17Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 3.8MHz
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 70 mA
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH AXIAL SHIELDD INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 17Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 3.8MHz, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 70 mA.