CTS3F-103K
CTS3F-103K Central Technologies
cts3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH AXIAL SHIELDED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 137Ohm Max
Q @ Freq: 39 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 470kHz
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 10 mH
Current Rating (Amps): 24 mA
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: 100UH AXIAL SHIELDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 137Ohm Max, Q @ Freq: 39 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 470kHz, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 10 mH, Current Rating (Amps): 24 mA.