CTS3F-180K
CTS3F-180K Central Technologies
cts3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 18UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 890mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 174 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 18UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 890mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.