CTS3F-182J
CTS3F-182J Central Technologies
cts3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1800UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 30Ohm Max
Q @ Freq: 47 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 1MHz
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 1.8 mH
Current Rating (Amps): 50 mA
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1800UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 30Ohm Max, Q @ Freq: 47 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 1MHz, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 1.8 mH, Current Rating (Amps): 50 mA.