CTS3F-273K
CTS3F-273K Central Technologies
cts3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 27000UH AXIAL SHIELDD INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 308Ohm Max
Q @ Freq: 27 @ 79kHz
Frequency - Self Resonant: 210kHz
Inductance Frequency - Test: 79 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 27 mH
Current Rating (Amps): 16 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 27000UH AXIAL SHIELDD INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 308Ohm Max, Q @ Freq: 27 @ 79kHz, Frequency - Self Resonant: 210kHz, Inductance Frequency - Test: 79 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 27 mH, Current Rating (Amps): 16 mA.