CTS3F-473J
CTS3F-473J Central Technologies
cts3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 47000UH AXIAL SHIELDD INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 473Ohm Max
Q @ Freq: 23 @ 79kHz
Frequency - Self Resonant: 160kHz
Inductance Frequency - Test: 79 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 47 mH
Current Rating (Amps): 13 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 47000UH AXIAL SHIELDD INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 473Ohm Max, Q @ Freq: 23 @ 79kHz, Frequency - Self Resonant: 160kHz, Inductance Frequency - Test: 79 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 47 mH, Current Rating (Amps): 13 mA.