CTS3F-682J
CTS3F-682J Central Technologies
cts3f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 6800UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 111Ohm Max
Q @ Freq: 43 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 660kHz
Inductance Frequency - Test: 250 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 6.8 mH
Current Rating (Amps): 27 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6800UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.409" L (4.06mm x 10.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 111Ohm Max, Q @ Freq: 43 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 660kHz, Inductance Frequency - Test: 250 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 6.8 mH, Current Rating (Amps): 27 mA.