CTS4F-101K
CTS4F-101K Central Technologies
cts4f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 100UH XIALSHIELDED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 120mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 322 mA
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100UH XIALSHIELDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 120mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 322 mA.