CTS4F-221J
CTS4F-221J Central Technologies
cts4f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 220UH XIALSHIELDED INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.5Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 9.4MHz
Current - Saturation (Isat): 80mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 251 mA
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: 220UH XIALSHIELDED INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.5Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 9.4MHz, Current - Saturation (Isat): 80mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 251 mA.