CTS4F-2R2K
CTS4F-2R2K Central Technologies
cts4f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2.2UH XIALSHIELDED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Q @ Freq: 42 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 108MHz
Current - Saturation (Isat): 1.29A
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.29 A
на замовлення 45 шт:
Написати відгук
Description: 2.2UH XIALSHIELDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Q @ Freq: 42 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 108MHz, Current - Saturation (Isat): 1.29A, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.29 A.