CTS4F-331J
CTS4F-331J Central Technologies
cts4f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 330UH XIALSHIELDED INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.1Ohm Max
Q @ Freq: 65 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 7.3MHz
Current - Saturation (Isat): 65mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 215 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 330UH XIALSHIELDED INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.1Ohm Max, Q @ Freq: 65 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 7.3MHz, Current - Saturation (Isat): 65mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 215 mA.