CTS4F-333K
CTS4F-333K Central Technologies
cts4f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 33000UH XIALSHIELDED INDUCTR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 222Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 79kHz
Frequency - Self Resonant: 420kHz
Current - Saturation (Isat): 7mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 33 mH
Current Rating (Amps): 32 mA
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 33000UH XIALSHIELDED INDUCTR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 222Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 79kHz, Frequency - Self Resonant: 420kHz, Current - Saturation (Isat): 7mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 33 mH, Current Rating (Amps): 32 mA.