CTS4F-683J
CTS4F-683J Central Technologies
cts4f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 68000UH XIALSHIELDED INDUCTR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 410Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 79kHz
Frequency - Self Resonant: 340kHz
Current - Saturation (Isat): 4mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 68 mH
Current Rating (Amps): 24 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 68000UH XIALSHIELDED INDUCTR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 410Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 79kHz, Frequency - Self Resonant: 340kHz, Current - Saturation (Isat): 4mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 68 mH, Current Rating (Amps): 24 mA.