CTS4F-6R8J
CTS4F-6R8J Central Technologies
cts4f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 6.8UH XIALSHIELDED INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 750mOhm Max
Q @ Freq: 42 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 62MHz
Current - Saturation (Isat): 560mA
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 560 mA
на замовлення 2483 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6.8UH XIALSHIELDED INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 750mOhm Max, Q @ Freq: 42 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 62MHz, Current - Saturation (Isat): 560mA, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 560 mA.