CTS4F-R22K
CTS4F-R22K Central Technologies
cts4f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 0.22UH XIALSHIELDED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 400MHz
Current - Saturation (Isat): 2.05A
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 2.05 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.22UH XIALSHIELDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 400MHz, Current - Saturation (Isat): 2.05A, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 2.05 A.