CTS4HTF-154K
CTS4HTF-154K Central Technologies
cts4htf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1500UH AXIAL SHELDED INDUCTR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 560Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 25kHz
Frequency - Self Resonant: 180kHz
Current - Saturation (Isat): 3mA
Inductance Frequency - Test: 25 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 150 mH
Current Rating (Amps): 15 mA
Написати відгук
Description: 1500UH AXIAL SHELDED INDUCTR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 560Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 25kHz, Frequency - Self Resonant: 180kHz, Current - Saturation (Isat): 3mA, Inductance Frequency - Test: 25 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 150 mH, Current Rating (Amps): 15 mA.