CTS4HTF-682K
CTS4HTF-682K Central Technologies
cts4htf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 6800UH XIALSHIELDED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 62Ohm Max
Q @ Freq: 70 @ 250kHz
Frequency - Self Resonant: 1.5MHz
Current - Saturation (Isat): 16mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 6.8 mH
Current Rating (Amps): 62 mA
Написати відгук
Description: 6800UH XIALSHIELDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 62Ohm Max, Q @ Freq: 70 @ 250kHz, Frequency - Self Resonant: 1.5MHz, Current - Saturation (Isat): 16mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 6.8 mH, Current Rating (Amps): 62 mA.