CTS5F-2R5J
CTS5F-2R5J Central Technologies
cts5f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2.5UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.449" L (3.81mm x 11.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 115MHz
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 2.5 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.5UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.449" L (3.81mm x 11.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 115MHz, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 2.5 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.