CTS6F-102K
CTS6F-102K Central Technologies
cts6f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH AXIAL SHIELDD INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.531" L (6.36mm x 13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 30mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 610 mA
на замовлення 149 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1000UH AXIAL SHIELDD INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.531" L (6.36mm x 13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 30mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 610 mA.