CTS7F-1R0M
CTS7F-1R0M Central Technologies
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.300" Dia x 0.725" L (7.62mm x 18.41mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11mOhm
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 707 mA
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AXIAL LEADED SHIELDED INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.300" Dia x 0.725" L (7.62mm x 18.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11mOhm, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 707 mA.