CTS7F-392K
CTS7F-392K Central Technologies
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.300" Dia x 0.725" L (7.62mm x 18.41mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.61Ohm
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Inductance: 3.9 mH
Current Rating (Amps): 175 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AXIAL LEADED SHIELDED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.300" Dia x 0.725" L (7.62mm x 18.41mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.61Ohm, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Inductance: 3.9 mH, Current Rating (Amps): 175 mA.