CTSCH110DF-821L
CTSCH110DF-821L Central Technologies
ctsch110df.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 820UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±15%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 380mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 820 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 820UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±15%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 380mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 820 µH.