CTSCH875DF-182K
CTSCH875DF-182K Central Technologies
ctsch875df.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1800UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 6.81Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 170mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm)
Inductance: 1.8 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1800UH RADIAL FIXED INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 6.81Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 170mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm), Inductance: 1.8 mH.