CTSDB0905F-221M
CTSDB0905F-221M Central Technologies
ctsdb0905f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 220UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.398" W (12.50mm x 10.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 75°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 540mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 220UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.398" W (12.50mm x 10.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 75°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 540mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH.