CTSDB1105F-471M
CTSDB1105F-471M Central Technologies
ctsdb1105f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 470UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.591" L x 0.500" W (15.00mm x 12.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -25°C ~ 75°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 500mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 470UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.591" L x 0.500" W (15.00mm x 12.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -25°C ~ 75°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 500mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Inductance: 470 µH.