CTSFW1335F-1R2M
CTSFW1335F-1R2M Central Technologies
ctsfw1335f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 3.1mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 28A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 17 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD FLAT WIRE POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 3.1mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 28A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.154" (3.90mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 17 A.