CTSL1112F-222J
CTSL1112F-222J Central Technologies
ctsl1112f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2200UH RAD SHLDED FIX INDUCTOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.441" Dia (11.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 760kHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2200UH RAD SHLDED FIX INDUCTOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.441" Dia (11.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 760kHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH.