CTSL1112F-681K
CTSL1112F-681K Central Technologies
ctsl1112f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 680UH RAD SHLDED FIX INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.441" Dia (11.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Q @ Freq: 10 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 1.3MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 680UH RAD SHLDED FIX INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.441" Dia (11.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Q @ Freq: 10 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 1.3MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Inductance: 680 µH.