CTSLF0745TF-680M
CTSLF0745TF-680M Central Technologies
ctslf0745tf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 68UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Current - Saturation (Isat): 600mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 770 mA
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 68UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm, Current - Saturation (Isat): 600mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 770 mA.