CTSLF0755TF-1R5N
CTSLF0755TF-1R5N Central Technologies
ctslf0755tf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1.5UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 17.4mOhm
Current - Saturation (Isat): 6.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 1.5UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 17.4mOhm, Current - Saturation (Isat): 6.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 4 A.