CTSLF1045TF-102M
CTSLF1045TF-102M Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 1000UH SMD SHLDED POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.8Ohm
Current - Saturation (Isat): 320mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 290 mA
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: 1000UH SMD SHLDED POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.8Ohm, Current - Saturation (Isat): 320mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 290 mA.