CTSLF1045TF-331M
CTSLF1045TF-331M Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 330UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 680mOhm
Current - Saturation (Isat): 540mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 580 mA
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: 330UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 680mOhm, Current - Saturation (Isat): 540mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 580 mA.