CTSLF1265TF-2R0N
CTSLF1265TF-2R0N Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 11.7mOhm
Current - Saturation (Isat): 10A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.270" (6.85mm)
Part Status: Active
Inductance: 2 µH
Current Rating (Amps): 6.2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 11.7mOhm, Current - Saturation (Isat): 10A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.270" (6.85mm), Part Status: Active, Inductance: 2 µH, Current Rating (Amps): 6.2 A.