CTSLF1275TF-680M
CTSLF1275TF-680M Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 77.8mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.309" (7.85mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 2 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 77.8mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.309" (7.85mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 2 A.