CTSMDS4F-473K
CTSMDS4F-473K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: SMD SHIELDED RF INDUCTOR
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.504" L x 0.238" W (12.80mm x 6.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 317Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 79kHz
Frequency - Self Resonant: 370kHz
Current - Saturation (Isat): 27mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 47 mH
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED RF INDUCTOR, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.504" L x 0.238" W (12.80mm x 6.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 317Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 79kHz, Frequency - Self Resonant: 370kHz, Current - Saturation (Isat): 27mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 47 mH.