CTSPI3D18F-681M
CTSPI3D18F-681M Central Technologies
ctspi3d18f.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 10.3Ohm
Current - Saturation (Isat): 100mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 160 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD SHIELDED POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 10.3Ohm, Current - Saturation (Isat): 100mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 160 mA.