CTSPMA3020F-1R5M
CTSPMA3020F-1R5M Central Technologies
ctspma3020f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: POWR INDUCTOR SMD SHIELDED 1.5UH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.134" L x 0.134" W (3.40mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 47mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWR INDUCTOR SMD SHIELDED 1.5UH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.134" L x 0.134" W (3.40mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 47mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.