CTSPMA4020F-4R7M
CTSPMA4020F-4R7M Central Technologies
ctspma4020f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: POWR INDUCTOR SMD SHIELDED 4.7UH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.173" L x 0.173" W (4.40mm x 4.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 91mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWR INDUCTOR SMD SHIELDED 4.7UH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.173" L x 0.173" W (4.40mm x 4.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 91mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.