CTSPMA6020F-6R8M
CTSPMA6020F-6R8M Central Technologies
ctspma6020f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: POWR INDUCTOR SMD SHIELDED 6.8UH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.280" L x 0.280" W (7.10mm x 7.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 63mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.2A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 4 A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWR INDUCTOR SMD SHIELDED 6.8UH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.280" L x 0.280" W (7.10mm x 7.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 63mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.2A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 4 A.