CTSPT44LF-413M
CTSPT44LF-413M Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: 41UH SMT STD TOROIDAL INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.615" L x 0.590" W (15.62mm x 14.99mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 85mOhm Max
Height - Seated (Max): 0.390" (9.91mm)
Inductance: 41 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 41UH SMT STD TOROIDAL INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.615" L x 0.590" W (15.62mm x 14.99mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 85mOhm Max, Height - Seated (Max): 0.390" (9.91mm), Inductance: 41 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.