CTSQ1918F-110-253-_
CTSQ1918F-110-253-_ Central Technologies
ctsq1918f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: CMC 25MH 1.1A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.925" L x 0.591" W (23.50mm x 15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 1.004" (25.50mm)
Current Rating (Max): 1.1A
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 25 mH @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 25MH 1.1A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.925" L x 0.591" W (23.50mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 1.004" (25.50mm), Current Rating (Max): 1.1A, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 25 mH @ 1 kHz.