Продукція > CENTRAL TECHNOLOGIES > CTSQ3325F-1200-602-_
CTSQ3325F-1200-602-_
CTSQ3325F-1200-602-_ Central Technologies
ctsq3325f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: CMC 6MH 12A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.516" L x 1.004" W (38.50mm x 25.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 1.594" (40.50mm)
Current Rating (Max): 12A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 6 mH @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 6MH 12A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.516" L x 1.004" W (38.50mm x 25.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 1.594" (40.50mm), Current Rating (Max): 12A, DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 6 mH @ 1 kHz.