CTSR0604F-150M
CTSR0604F-150M Central Technologies
ctsr0604f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 15UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 15UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.193" (4.90mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.