CTSR0906F-182L
CTSR0906F-182L Central Technologies
ctsr0906f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 1800UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, Gull Wing
Size / Dimension: 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 7Ohm Max
Q @ Freq: 100 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 1.7MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: 8-SMD
Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm)
Inductance: 1.8 mH
Current Rating (Amps): 170 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1800UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, Gull Wing, Size / Dimension: 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 7Ohm Max, Q @ Freq: 100 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 1.7MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: 8-SMD, Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm), Inductance: 1.8 mH, Current Rating (Amps): 170 mA.